ACER Nitro V 16S 16 inča Core 9 270H 32GB 1TB SSD GeForce RTX 5070 crni (ANV16S-71-91FF)
    Šifra: 167472
  • EAN: 4711474875433
Na stanju
truck delivery
Do 4 radnih dana
Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog artikla 2000
1 bod = 1 RSD Više detalja o bodovima
raiffeisen Raiffeisen Bank
Web kredit na 24 mesečne rate
24 x 13.274 rsd.
Web cena:
*Cena za gotovinu,
pouzećem ili kartice jednokratno
284.938 rsd.
Maloprodajna cena:
*Za odloženo plaćanje
312.336 rsd.
*Cene su sa PDV-om
Ne odgovara Vam cena?
Upišite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam damo najbolju ponudu
Molimo Vas upišite cenu koja je odgovarajuća.
Potrudićemo se da Vam u najskorijem roku damo najbolju ponudu.
    • Ekran
      • Veličina ekrana:
      • 16 inča
      • Rezolucija ekrana:
      • 2.560 x 1.440
      • Format rezolucije:
      • WQXGA
      • Tip panela:
      • IPS
      • Osvežavanje:
      • 180Hz
      • Ostalo:
      • Acer ComfyView, 100% sRGB
    • Procesor Čipset
      • Proizvođač procesora:
      • Intel
      • Serija procesora:
      • Core Series 2
      • Klasa procesora:
      • Intel Core 9
      • Model procesora:
      • 270H
      • Broj jezgara procesora:
      • 14
      • Broj logičkih jezgara (niti):
      • 20
      • Radni takt procesora:
      • 2.7 GHz (5.8 GHz)
      • Keš memorija procesora:
      • 24MB Intel Smart cache
    • Memorija (RAM)
      • Memorija (RAM):
      • 32GB
      • Tip memorije:
      • SO-DIMM DDR5
      • Broj slotova:
      • 2
      • Popunjeni slotovi:
      • 2
      • Slobodni slotovi:
      • 0
      • Maksimalno podržano:
      • 32GB
    • Skladištenje podataka
      • SSD:
      • 1TB
      • SSD interfejs:
      • PCIe Gen4 NVMe
      • Optički uređaj:
      • Bez optičkog uređaja
    • Grafika
      • Tip grafičke:
      • Neintegrisana
      • Grafika:
      • nVidia
      • Model grafike:
      • GeForce RTX 5070
      • Količina grafičke memorije:
      • 8GB
      • Tip grafičke memorije:
      • GDDR7
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Mreža
      • Wi-Fi verzija:
      • Wi-Fi 6 (802.11ax)
      • Model:
      • Killer Wireless-AX 1650i
      • Bluetooth verzija:
      • 5.2
      • Žična mreža (LAN):
      • 10 100 1.000Mbps (Gigabit ethernet)
      • Ostale osobine:
      • Killer™ Ethernet E2600, WoL
    • Priključci Slotovi
      • Thunderbolt:
      • 1x Thunderbolt 4 preko USB Type-C
      • DisplayPort priključci:
      • Da preko USB-C
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.1
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • USB-A priključci:
      • 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2)
      • USB-C priključci:
      • 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2)
      • RJ-45 (LAN):
      • 1
      • Audio:
      • 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
      • Čitač kartica:
      • microSD
      • Ostali priključci Slotovi:
      • Kensington security
    • Bezbednost
      • TPM:
      • Da
    • Kamera
      • Rezolucija:
      • 720p
      • Snimanje videa:
      • 1.280 x 720
      • Model:
      • HD
    • Audio
      • Zvučnici:
      • 2.0
      • Mikrofon:
      • Three-mic array
      • Ostalo:
    • Tastatura
      • Slovni raspored tastera:
      • EN (US)
      • Numerički deo tastature:
      • Da
      • Osvetljena tastatura:
      • RGB osvetljenje
      • Precision Touchpad, 4-Zone RGB, Acer Fine Tip, Multi-Gesture TouchPad
    • Baterija
      • Tip:
      • Litijum-jonska
      • Broj ćelija baterije:
      • 4-Cell
      • Kapacitet baterije:
      • 76WHr
      • Trajanje baterije do 7 sati
    • Softver
      • Operativni sistem:
      • Linux (eShell)
      • Programi Ekskluzivne aplikacije Servisi:
      • Planet9, Acer LiveArt, Acer AlterView
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 357.7mm x 264mm x 19.95mm
      • Masa:
      • 2.1kg
      • Masa (raspon):
      • 2kg - 3kg
      • Boja:
      • Crna
      • Opis boje:
      • Obsidian Black
    • Ostale karakteristike
      • AC Adapter (punjač):
      • 135W
Naziv: ACER Nitro V 16S 16 inča Core 9 270H 32GB 1TB SSD GeForce RTX 5070 crni (ANV16S-71-91FF)
Jedinica mere: kom
Uvoznik: Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji na proizvodu.
Budite prvi koji ce dati recenziju za: "ACER Nitro V 16S 16 inča Core 9 270H 32GB 1TB SSD GeForce RTX 5070 crni (ANV16S-71-91FF) "