BEKO BBSE11120BD ugradni set
    Šifra: 111557
  • EAN: 8690842653209
Na stanju
truck delivery
Do 4 radnih dana
Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog artikla 400
1 bod = 1 RSD Više detalja o bodovima
raiffeisen Raiffeisen Bank
Web kredit na 24 mesečne rate
24 x 1.848 rsd.
Web cena:
*Cena za gotovinu,
pouzećem ili kartice jednokratno
39.668 rsd.
Maloprodajna cena:
*Za odloženo plaćanje
43.410 rsd.
*Cene su sa PDV-om
Ne odgovara Vam cena?
Upišite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam damo najbolju ponudu
Molimo Vas upišite cenu koja je odgovarajuća.
Potrudićemo se da Vam u najskorijem roku damo najbolju ponudu.
    • Tip
      • Tip:
      • Ugradna rerna i ploča
      • Energetska klasa:
      • A (po prethodnoj klasifikaciji)
    • Karakteristike ploče za kuvanje
      • Tip ploče:
      • Staklo-keramička ploča
      • Broj grejnih zona:
      • 4
      • Napred levo:
      • Ø120 mm 210 mm - 750 W 2200W
      • Napred desno:
      • Ø160 - 1.500W
      • Nazad levo:
      • Ø140 - 1.200W
      • Nazad desno:
      • Ø180 - 1.800W
      • Materijal:
      • Staklo-keramika
    • Karakteristike rerne
      • Tip rerne:
      • Ventilatorska
      • Zapremina:
      • 72l
      • Gril:
      • Da
      • Boja:
      • Crna
      • Visina:
      • 600mm
      • Širina:
      • 600mm
      • Dubina:
      • 500mm