COOLER MASTER MWE Bronze V3 650W napajanje (MPE-6501-ACABW-3BEU) 5Y
    Šifra: 158385
  • EAN: 4719512145227
Na stanju
truck delivery
Do 4 radnih dana
Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog artikla 100
1 bod = 1 RSD Više detalja o bodovima
raiffeisen Raiffeisen Bank
Web kredit na 24 mesečne rate
24 x 431 rsd.
Web cena:
*Cena za gotovinu,
pouzećem ili kartice jednokratno
9.256 rsd.
Maloprodajna cena:
*Za odloženo plaćanje
10.090 rsd.
*Cene su sa PDV-om
Ne odgovara Vam cena?
Upišite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam damo najbolju ponudu
Molimo Vas upišite cenu koja je odgovarajuća.
Potrudićemo se da Vam u najskorijem roku damo najbolju ponudu.
    • Osnovne karakteristike
      • Tip:
      • Active PFC
      • ATX standard:
      • ATX 12V Ver. 3.1
      • Snaga:
      • 650 W
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Bronze
      • Efikasnost:
      • 88%
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
      • Sistemi zaštite:
    • +12V naponske grane
      • 1:
      • 54A
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 648W
    • Ostale naponske grane
      • +5V:
      • 19A
      • +3.3V:
      • 19A
      • 120W
    • Fiksni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x (4+4)pin
      • PCI Express 8pin:
      • 4x 8(6+2)pin
      • SATA:
      • 6
      • Molex 4pin:
      • 3
    • Hlađenje
      • Tip:
      • Aktivno
      • Broj ventilatora:
      • 1
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm
      • Dodatne funkcije:
      • Tih ventilator, HDB
    • Fizičke karakteristike
      • Format:
      • ATX
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
Naziv: COOLER MASTER MWE Bronze V3 650W napajanje (MPE-6501-ACABW-3BEU) 5Y
Jedinica mere: kom
Uvoznik: Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji na proizvodu.
Budite prvi koji ce dati recenziju za: "COOLER MASTER MWE Bronze V3 650W napajanje (MPE-6501-ACABW-3BEU) 5Y "