Dell OptiPlex 7020 SFF i3-1410016GB DDR5M.2 512GBWiFi+BT180WW11P 3Y
Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog artikla
1 bod = 1 RSD
Više detalja o bodovima
Web cena:
*Cena za gotovinu,
pouzećem ili kartice jednokratno
99.759 rsd.
Maloprodajna cena:
*Za odloženo plaćanje
109.260 rsd.
Ne odgovara Vam cena?
Upišite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam damo najbolju ponudu
Molimo Vas upišite cenu koja je odgovarajuća.
Potrudićemo se da Vam u najskorijem roku damo najbolju ponudu.
Uspešno smo primili Vaš upit.
Kontaktiraćemo Vas u što skorijem vremenskom periodu.
| Klasa procesora | Intel Core i3 |
| Model | i3-14100 |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 3.5 GHz (4.7 GHz) |
| Ostalo | 12MB Intel Smart Cache |
| Čipset | Intel Q670 |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 4.800MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Napomena | UDIMM |
| Grafika | Intel |
| Grafički procesor | UHD Graphics 770 |
| Tip memorije | Deljena |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe, 1x 3.5 inča HDD |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x 3.5 inča HDD |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| Audio izlaz | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Video izlazi | 1x DisplayPort 1.4a, 1x HDMI 2.1 |
| PCI Express x16 | 1x PCIe Gen 3 (half height) |
| PCI Express x1 slot | 1x PCIe Gen 3 (half height) |
| Ostalo | ALC3204-CG |
| Model kućišta | Dell Small Form Factor |
| Snaga napajanja | 180W |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Tastatura | Ne |
| Miš | Ne |
| Dimenzije | 292.8mm x 290mm x 92.6mm |