Mobilni telefon Hammer ROCK Black IP68

    Šifra: 186779
  • EAN: 5902983617747
Na stanju
truck delivery

Do 4 radnih dana

Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog artikla 80
1 bod = 1 RSD Više detalja o bodovima

Web cena:

*Cena za gotovinu,

pouzećem ili kartice jednokratno

7.992 rsd.

Maloprodajna cena:

*Za odloženo plaćanje
8.712 rsd.

*Cene su sa PDV-om


Ne odgovara Vam cena?

Upišite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam damo najbolju ponudu

Molimo Vas upišite cenu koja je odgovarajuća.

Potrudićemo se da Vam u najskorijem roku damo najbolju ponudu.















































































































































































































































































































ProcesorProizvođač procesoraMediaTek
 ČipsetMTK6261
Povezivanje3,5 mm priključak za slušaliceDa
 Bluetooth3.0
 USBType-C
 Wi-FiNe
Operativni sistemPodržani jeziciPL, EN, CZ, SK, HU
EkranVeličina ekrana2,4"
 Tehnologija ekranaTFT
 Broj boja64K boja
 Rezolucija ekrana320 × 249 px
 LED indikator obaveštenjaNe
Glavne karakteristikeSAR vrednost za ekstremitete2,946 W/kg
 SAR vrednost za telo1,179 W/kg
 SAR vrednost za glavu0,463 W/kg
 BojaCrna
 Dimenzije uređaja137,8 × 62,8 × 18,8 mm
 Težina baterije50,2 g
 Težina uređaja sa ambalažom205 g
 Težina uređaja sa baterijom155 g
 Dimenzije pakovanja151,5 × 90 × 38,3 mm
OtpornostIP standardIP68
 Vodootporni USB priključakNe
 Test pada1,5 m
 Vodootporni mini-jack priključakNe
MemorijaRAM32 MB
 Interna memorija32 MB
 Tip memorijske karticemicroSD
 Maksimalni kapacitet SD kartice32 GB
BaterijaKapacitet baterije1800 mAh
 Izmenjiva baterijaDa
 Tip baterijeLi-Ion
 Maksimalno vreme pripravnosti360 h
 Maksimalno vreme razgovora14 h
 Power Bank funkcijaNe
KameraGlavna kamera0,3 Mpx
 BlicNe
MrežaTip mreže2G
 VoLTENe
 2G frekvencije850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
 VoWiFiNe
GPSGPS modulNe
SIM karticeOdvojen microSD slotDa
 Dual SIMDa
 Dual SIM režimStandby
 SIM 1Standard SIM
 SIM 2Standard SIM
Dodatne funkcijeBaterijska lampaDa
 VibracijaDa
 SpikerfonDa
 SatDa
 AlarmDa
 KalkulatorDa
 KalendarDa
 FM radioDa
 Tasteri sa pozadinskim osvetljenjemDa
 PolifonijaDa
 DiktafonDa
Dodatna opremaSadržaj pakovanjaTelefon, korisničko uputstvo, USB-C kabl, baterija, odvijač
Prava potrošača:Zakonska saobraznost 2 godine


    Procesor Proizvođač procesora MediaTek
      Čipset MTK6261
    Povezivanje 3,5 mm priključak za slušalice Da
      Bluetooth 3.0
      USB Type-C
      Wi-Fi Ne
    Operativni sistem Podržani jezici PL, EN, CZ, SK, HU
    Ekran Veličina ekrana 2,4"
      Tehnologija ekrana TFT
      Broj boja 64K boja
      Rezolucija ekrana 320 × 249 px
      LED indikator obaveštenja Ne
    Glavne karakteristike SAR vrednost za ekstremitete 2,946 W/kg
      SAR vrednost za telo 1,179 W/kg
      SAR vrednost za glavu 0,463 W/kg
      Boja Crna
      Dimenzije uređaja 137,8 × 62,8 × 18,8 mm
      Težina baterije 50,2 g
      Težina uređaja sa ambalažom 205 g
      Težina uređaja sa baterijom 155 g
      Dimenzije pakovanja 151,5 × 90 × 38,3 mm
    Otpornost IP standard IP68
      Vodootporni USB priključak Ne
      Test pada 1,5 m
      Vodootporni mini-jack priključak Ne
    Memorija RAM 32 MB
      Interna memorija 32 MB
      Tip memorijske kartice microSD
      Maksimalni kapacitet SD kartice 32 GB
    Baterija Kapacitet baterije 1800 mAh
      Izmenjiva baterija Da
      Tip baterije Li-Ion
      Maksimalno vreme pripravnosti 360 h
      Maksimalno vreme razgovora 14 h
      Power Bank funkcija Ne
    Kamera Glavna kamera 0,3 Mpx
      Blic Ne
    Mreža Tip mreže 2G
      VoLTE Ne
      2G frekvencije 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
      VoWiFi Ne
    GPS GPS modul Ne
    SIM kartice Odvojen microSD slot Da
      Dual SIM Da
      Dual SIM režim Standby
      SIM 1 Standard SIM
      SIM 2 Standard SIM
    Dodatne funkcije Baterijska lampa Da
      Vibracija Da
      Spikerfon Da
      Sat Da
      Alarm Da
      Kalkulator Da
      Kalendar Da
      FM radio Da
      Tasteri sa pozadinskim osvetljenjem Da
      Polifonija Da
      Diktafon Da
    Dodatna oprema Sadržaj pakovanja Telefon, korisničko uputstvo, USB-C kabl, baterija, odvijač
    Prava potrošača: Zakonska saobraznost 2 godine

Naziv Mobilni telefon Hammer ROCK Black IP68
Jedinica mere kom
Uvoznik Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji na proizvodu.

Budite prvi koji ce dati recenziju za: "Mobilni telefon Hammer ROCK Black IP68"

Ocena:

Potvrdite da niste robot
G Store & Repair doo


Srodni proizvodi