NB ADAPTER XRT 90W 19V XRT90-190-4740H50
    Šifra: 28676
  • EAN: 8606107975054
Na stanju
truck delivery
Do 4 radnih dana
Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog artikla 40
1 bod = 1 RSD Više detalja o bodovima
Web cena:
*Cena za gotovinu,
pouzećem ili kartice jednokratno
3.053 rsd.
Maloprodajna cena:
*Za odloženo plaćanje
3.244 rsd.
*Cene su sa PDV-om
Ne odgovara Vam cena?
Upišite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam damo najbolju ponudu
Molimo Vas upišite cenu koja je odgovarajuća.
Potrudićemo se da Vam u najskorijem roku damo najbolju ponudu.
XRT90-190-4740H50 EUROPOWER ADAPTER ZA  LAPTOP ZA HP CQ 19V 90W 4.74A 7.4*5.0   SNAGA 90W  VOLTAŽA 19V 4.74A   TIP KONEKTORA 7.4*5.0 PIN  ,KOMPATIBILAN SA MODELIMA(HP/COMPAQ),PRENAPONSKA  ZAŠTITA,PAKOVANJE: KUTIJA ,AC EU STRUJNI  KABL : 1.2M,DC KABL:1.5m   GARANCIJA:24 MESECA
Naziv: NB ADAPTER XRT 90W 19V XRT90-190-4740H50
Jedinica mere: kom
Uvoznik: Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji na proizvodu.
Budite prvi koji ce dati recenziju za: "NB ADAPTER XRT 90W 19V XRT90-190-4740H50"