SAMSUNG 75 inča QE75QN990FT Neo QLED QN990F 8K Vision AI
    Šifra: 166814
  • EAN: 8806097020455
Na stanju
truck delivery
Do 4 radnih dana
Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog artikla 3200
1 bod = 1 RSD Više detalja o bodovima
Web cena:
*Cena za gotovinu,
pouzećem ili kartice jednokratno
584.757 rsd.
Maloprodajna cena:
*Za odloženo plaćanje
642.086 rsd.
*Cene su sa PDV-om
Ne odgovara Vam cena?
Upišite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam damo najbolju ponudu
Molimo Vas upišite cenu koja je odgovarajuća.
Potrudićemo se da Vam u najskorijem roku damo najbolju ponudu.
    Dijagonala ekrana 75" (190.5 cm)
    Rezolucija 8K 7680 x 4320p
    Tip televizora LED
    Brand-name tehnologija Samsung QLED
    Ambilight tehnologija Ne
    Osvežavanje
    100 Hz
    Osvežavanje 100 Hz
    Vrsta digitalnog tjunera 2x DVB-T2/C/S2
    Operativni sistem Tizen OS
    Smart TV mogućnosti
    Procesor za sliku NQ8 AI Gen3 Processor
    Slika
    Glare Free Auto HDR Remastering Quantum Matrix Technology Pro Ultra Viewing Angle
    High Dynamic Range (HDR) Da
    HDR
    Neo Quantum HDR 8K+ HDR10+ Adaptive/Gaming
    Poboljšavanje jasnoće
    8K AI Upscaling Pro Ultimate 8K Dimming Pro Real Depth Enhancer Pro Motion Xcelerator 240 Hz Basic/Professional Smart Calibration AI Motion Enhancer Pro HDR Brightness Optimizer Color Booster Pro
    Zvuk
    Izlazna snaga zvučnika: 90 W Dolby Atmos OTS Pro Q-Symphony Active Voice Amplifier Pro Adaptive Sound Pro 360 Audio
    HDMI priključak 5
    USB 2.0 priključak 2
    eARC Da
    Bluetooth Da
    LAN priključak Da
    Wi-Fi Da
    Opis bežične veze
    Wi-Fi 6E
    Ostali priključci
    CI+ 2 x RF ulaz USB-C Wireless One Connect (Y25 8K) Digitalni optički audio izlaz
    Dodatne funkcije
    Boja Crna
    Dimenzije bez postolja
    ŠxVxD: 165.5 x 94.1 x 1.3 cm
    Dimenzije sa postoljem
    ŠxVxD: 165.5 x 101.9 x 28.4 cm
    Masa bez postolja
    30.8 kg
    Masa sa postoljem
    40.4 kg
    VESA dimenzije 400 x 300
    Dodatno
    Dimenzije postolja (ŠxD): 37 x 28.4 cm
    Pakovanje
    Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 181.4 x 112.4 x 19.1 cm Masa pakovanja: 54.1 kg
    Brend Samsung
Naziv: SAMSUNG 75 inča QE75QN990FT Neo QLED QN990F 8K Vision AI
Jedinica mere: kom
Uvoznik: Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji na proizvodu.
Budite prvi koji ce dati recenziju za: "SAMSUNG 75 inča QE75QN990FT Neo QLED QN990F 8K Vision AI"