SAMSUNG 75 inča QE75QN990FT Neo QLED QN990F 8K Vision AI
Web cena:
pouzećem ili kartice jednokratno
Maloprodajna cena:
Ne odgovara Vam cena?
Upišite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam damo najbolju ponudu
Molimo Vas upišite cenu koja je odgovarajuća.
Potrudićemo se da Vam u najskorijem roku damo najbolju ponudu.
Uspešno smo primili Vaš upit.
Kontaktiraćemo Vas u što skorijem vremenskom periodu.
Hvala Vam na poverenju. Početna| Dijagonala ekrana | 75" (190.5 cm) |
| Rezolucija | 8K 7680 x 4320p |
| Tip televizora | LED |
| Brand-name tehnologija | Samsung QLED |
| Ambilight tehnologija | Ne |
| Osvežavanje |
100 Hz |
| Osvežavanje | 100 Hz |
| Vrsta digitalnog tjunera | 2x DVB-T2/C/S2 |
| Operativni sistem | Tizen OS |
| Smart TV mogućnosti |
| Procesor za sliku | NQ8 AI Gen3 Processor |
| Slika |
Glare Free Auto HDR Remastering Quantum Matrix Technology Pro Ultra Viewing Angle |
| High Dynamic Range (HDR) | Da |
| HDR |
Neo Quantum HDR 8K+ HDR10+ Adaptive/Gaming |
| Poboljšavanje jasnoće |
8K AI Upscaling Pro Ultimate 8K Dimming Pro Real Depth Enhancer Pro Motion Xcelerator 240 Hz Basic/Professional Smart Calibration AI Motion Enhancer Pro HDR Brightness Optimizer Color Booster Pro |
| Zvuk |
Izlazna snaga zvučnika: 90 W Dolby Atmos OTS Pro Q-Symphony Active Voice Amplifier Pro Adaptive Sound Pro 360 Audio |
| HDMI priključak | 5 |
| USB 2.0 priključak | 2 |
| eARC | Da |
| Bluetooth | Da |
| LAN priključak | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Opis bežične veze |
Wi-Fi 6E |
| Ostali priključci |
CI+ 2 x RF ulaz USB-C Wireless One Connect (Y25 8K) Digitalni optički audio izlaz |
| Dodatne funkcije |
| Boja | Crna |
| Dimenzije bez postolja |
ŠxVxD: 165.5 x 94.1 x 1.3 cm |
| Dimenzije sa postoljem |
ŠxVxD: 165.5 x 101.9 x 28.4 cm |
| Masa bez postolja |
30.8 kg |
| Masa sa postoljem |
40.4 kg |
| VESA dimenzije | 400 x 300 |
| Dodatno |
Dimenzije postolja (ŠxD): 37 x 28.4 cm |
| Pakovanje |
Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 181.4 x 112.4 x 19.1 cm Masa pakovanja: 54.1 kg |
| Brend | Samsung |
Naziv: SAMSUNG 75 inča QE75QN990FT Neo QLED QN990F 8K Vision AI
Jedinica mere: kom
Uvoznik: Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji na proizvodu.
Budite prvi koji ce dati recenziju za: "SAMSUNG 75 inča QE75QN990FT Neo QLED QN990F 8K Vision AI"