Union PartyBox 120W 8 (UN-PS120B-08)
    Šifra: 112221
  • EAN: 8606112594110
Na stanju
truck delivery
Do 4 radnih dana
Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog artikla 170
1 bod = 1 RSD Više detalja o bodovima
raiffeisen Raiffeisen Bank
Web kredit na 24 mesečne rate
24 x 745 rsd.
Web cena:
*Cena za gotovinu,
pouzećem ili kartice jednokratno
16.003 rsd.
Maloprodajna cena:
*Za odloženo plaćanje
17.485 rsd.
*Cene su sa PDV-om
Ne odgovara Vam cena?
Upišite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam damo najbolju ponudu
Molimo Vas upišite cenu koja je odgovarajuća.
Potrudićemo se da Vam u najskorijem roku damo najbolju ponudu.
Nominalne stane 120W
8" woofer x 2
RMS:50W
With TWS/Bluetooth/USB/TF/FM/3.5mm AUX input
Recorder
USB display
Remote control
Flame light in front
2 x Mic input jack
1 x Guitar input
Microphone priority functin
12V 5.5AH lead-acid battery
1 x UHF wireless microphone(864.8mhz)
Product size:32x32x72cm
    Nominalne snage 120W
    8" woofer x 2
    RMS:50W
    Recorder
    USB display
    Daljinski
    Flame light in front
    2 x Mic input jack
    1 x ulaz za gitaru
    Microphone priority functin
    12V 5.5AH lead-acid battery
    1 x UHF bezicni mikrofon (864.8mhz)
    Velicina proizvoda:32x32x72cm
    Garancija: 2 godine
Naziv: Union PartyBox 120W 8 (UN-PS120B-08)
Jedinica mere: kom
Uvoznik: Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji na proizvodu.
Budite prvi koji ce dati recenziju za: "Union PartyBox 120W 8 (UN-PS120B-08)"