Union PartyBox 250W 12 (UN-PS250B-12)
    Šifra: 112223
  • EAN: 8606112594134
Na stanju
truck delivery
Do 4 radnih dana
Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog artikla 350
1 bod = 1 RSD Više detalja o bodovima
raiffeisen Raiffeisen Bank
Web kredit na 24 mesečne rate
24 x 1.416 rsd.
Web cena:
*Cena za gotovinu,
pouzećem ili kartice jednokratno
30.388 rsd.
Maloprodajna cena:
*Za odloženo plaćanje
33.228 rsd.
*Cene su sa PDV-om
Ne odgovara Vam cena?
Upišite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam damo najbolju ponudu
Molimo Vas upišite cenu koja je odgovarajuća.
Potrudićemo se da Vam u najskorijem roku damo najbolju ponudu.
Nominalne stane 250W
12" woofer x 2
RMS:100W
With TWS/Bluetooth/USB/TF/FM/3.5mm AUX input
RCA output
Recorder
USB display
Big remote control
Flame light in front
2 x Mic input jack
1 x guitar input
Microphone priority function
12V 14ah lead-acid battery
With wheel
1 x UHF wireless microphone(864.8mhz)
Product size:42x40x103cm
    Nominalne snage 250W
    12" woofer x 2
    RMS:100W
    RCA output
    Recorder
    USB display
    Daljinski
    Flame light in front
    2 x Mic input jack
    1 x ulaz za gitaru
    Microphone priority function
    12V 14ah lead-acid battery
    With wheel
    1 x UHF bezicni mikrofon (864.8mhz)
    Velicina proizvoda: 42x40x103cm
    Garancija: 2 godine
Naziv: Union PartyBox 250W 12 (UN-PS250B-12)
Jedinica mere: kom
Uvoznik: Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji na proizvodu.
Budite prvi koji ce dati recenziju za: "Union PartyBox 250W 12 (UN-PS250B-12)"