VOX 32 32WOS684BH
    Šifra: 137084
  • EAN: 8606033881658
Na stanju
truck delivery
Do 4 radnih dana
Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog artikla 160
1 bod = 1 RSD Više detalja o bodovima
raiffeisen Raiffeisen Bank
Web kredit na 24 mesečne rate
24 x 742 rsd.
Web cena:
*Cena za gotovinu,
pouzećem ili kartice jednokratno
15.929 rsd.
Maloprodajna cena:
*Za odloženo plaćanje
17.404 rsd.
*Cene su sa PDV-om
Ne odgovara Vam cena?
Upišite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam damo najbolju ponudu
Molimo Vas upišite cenu koja je odgovarajuća.
Potrudićemo se da Vam u najskorijem roku damo najbolju ponudu.
Tip: Smart TV
Dijagonala ekrana: 32 inča
Tip ekrana: Direct LED slim
Rezolucija ekrana: HD Ready (1366x768)
Odziv slike: 60 Hz
Tip tjunera: DVB-T2/C/S2
Tehnologije: WiFi integrated
Tehnologije: Frameless
Tehnologije: WebOS
Tehnologije: Miracast / Display Share
Tehnologije: CI+ slot
Tehnologije: DVB dekoder (T2/C/S2)
Tehnologije: Dolby Audio
Tehnologije: 1.07 Billion colors
Tehnologije: HDR
Tehnologije: Direct LED pozadinsko osvetljenje
Tehnologije: HD ready rezolucija
Tehnologije: HEVC H.265
Tehnologije: Bluetooth
Tehnologije: PVR
Smart TV: Da
Snaga zvučnika: 2 x 10W RMS
Neto težina: 3.7 kg
Energetska klasa: F
Smart: Da
Tip postolja: Nožice
Vesa standard: 200 x 200
Dimenzije uređaja sa postoljem (ŠxVxD): 718.8 x 464.3 x 200.6 mm
Dimenzije uređaja bez postolja (ŠxVxD): 718.8 x 423.4 x 81.3 mm
Boja: Crna
Bruto težina: 5.1 kg
Dimenzije spakovanog uređaja (ŠxVxD): 794 x 527 x 120 mm
Garancija: 3 godine
H.264, H.265: Da
Wi-Fi: Da
    Tip: Smart TV
    Dijagonala ekrana: 32 inča
    Tip ekrana: Direct LED slim
    Odziv slike: 60 Hz
    Tip tjunera: DVB-T2/C/S2
    Tehnologije: WiFi integrated
    Tehnologije: Frameless
    Tehnologije: WebOS
    Tehnologije: CI+ slot
    Tehnologije: Dolby Audio
    Tehnologije: HDR
    Tehnologije: HEVC H.265
    Tehnologije: Bluetooth
    Tehnologije: PVR
    Smart TV: Da
    Snaga zvučnika: 2 x 10W RMS
    Neto težina: 3.7 kg
    Energetska klasa: F
    Smart: Da
    Tip postolja: Nožice
    Vesa standard: 200 x 200
    Boja: Crna
    Bruto težina: 5.1 kg