Xwave G24K Smart tv box sa Google,Netflix sertifikatom/Android 12/2GB/32GB/QuadCore/HDMi/RJ45/Wif
    Šifra: 163730
  • EAN: 8605062710045
Na stanju
truck delivery
Do 4 radnih dana
Broj bodova koje osvajate kupovinom ovog artikla 80
1 bod = 1 RSD Više detalja o bodovima
Web cena:
*Cena za gotovinu,
pouzećem ili kartice jednokratno
7.691 rsd.
Maloprodajna cena:
*Za odloženo plaćanje
8.377 rsd.
*Cene su sa PDV-om
Ne odgovara Vam cena?
Upišite cenu koja Vam je odgovarajuća. Potrudićemo se da Vam damo najbolju ponudu
Molimo Vas upišite cenu koja je odgovarajuća.
Potrudićemo se da Vam u najskorijem roku damo najbolju ponudu.
Brend Xwave
Model G2 Smart tv box sa Google ,Netflix sertifikatom
Tip Smart TV box
SoC Amlogic S905Y4-B
CPU ARM Quad 64-bit Cortex-A35
GPU ARM Mali-G31 MP2GPU OpenGL ES3.2,Vulkan1.1 andOpenCL2.0
DRAM DDR4 2GB
Flash eMMC 32GB
DRM Widevine L1
HDR HDR 10, HLG, HDR10+
OS Android™ 12
Resolution Up to 4Kp60
Video Codes • AV1 MP-10@L5.1 up to 4K*2K@60fps
• VP9 Profile-2 up to 4K*2K@60fps
• H.265/HEVC MP-10@L5.1 up to4K*2K@60fps
• H.264/AVC HP@L5.1 up to 4K*2K@30fps
• MPEG-2 MP/HL up to 1080P@60fps
Other codecs on request • AAC-LC & AAC-HE
• MPEG-1 Layers 1, 2, 3
• Optional Dolby Digital, Dolby Digital Plus,\
• Other codecs on request
Container *.mkv,*.mpg,*.mpeg, *.dat, *.avi, *.mov,*.mp3 and *.ogg
External 12.0V/1.0 A
Power Consumption 12W Max
DC in 12V-1A
HDMI 2.1 with HDCP
USB2.0 2 kom
DC5V, Power switch
RJ45 LAN 1kom
S/P DIF
Analog AV CVBS + L/R Audio (3.5mm Jack)
Ethernet RJ45 Interface 10M/100M adaptive
WIFI 2 x 2 MIMO Wi-Fi 2.4GHz/5GHz 802.11a/b/g/n/ac
Bluetooth 5.0
Operation temperature 0~40℃
Operation Humidity:5%~85% Non-condensing